Aktiviteter efter kategori for År 2018

Visning:
Forrige Næste
Uge 2
torsdag, 11-01-2018
17:30-19:30 SFO disko 1. årgang ANETH, JRA, KENNJ, KIMCA, LISBH
Uge 3
torsdag, 18-01-2018
13:00-17:00 fodbold indendørsstævne i SFO 1A, 2A, 3A, 4A, 5A BIANH, BIANK, KENNJ, TJH
fredag, 19-01-2018
13:00-17:00 fodbold indendørsstævne i SFO 1A, 2A, 3A, 4A, 5A BIANH, BIANK, KENNJ, TJH
Uge 4
mandag, 22-01-2018
14:15-17:15 Skole/hjemsamtaler 5C
18:30-21:00 Skolebestyrelsesmøde
tirsdag, 23-01-2018
14:15-17:15 Skole/hjemsamtaler 5C
15:30-18:00 Skole-hjem-samtaler 5B
Uge 5
mandag, 29-01-2018
14:30-16:30 audition til stjerner for en aften 1A, 2A, 3A, 4A, 5A BIANH, BIANK, KENNJ, TJH
tirsdag, 30-01-2018
14:30-16:30 audition til stjerner for en aften 1A, 2A, 3A, 4A, 5A BIANH, BIANK, KENNJ, TJH
onsdag, 31-01-2018
14:30-16:30 audition til stjerner for en aften 1A, 2A, 3A, 4A, 5A BIANH, BIANK, KENNJ, TJH
torsdag, 01-02-2018
14:15-17:00 Skole-hjem-samtaler 5B
14:30-16:30 audition til stjerner for en aften 1A, 2A, 3A, 4A, 5A BIANH, BIANK, KENNJ, TJH
fredag, 02-02-2018
14:30-16:30 audition til stjerner for en aften 1A, 2A, 3A, 4A, 5A BIANH, BIANK, KENNJ, TJH
Uge 6
torsdag, 08-02-2018
18:30-20:30 skolefest i fase 1 1A, 1B, 1C, 2A, 2B, 2C, 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 4C
Uge 8
torsdag, 22-02-2018
17:30-19:30 SFO disko 3. årgang BIANH, JOL, JRA, MARCH, RITAK
Uge 10
fredag, 09-03-2018
11:00-21:00 Stjerner for en aften i SFO 1A, 2A, 3A, 4A, 5A BIANH, BIANK, KENNJ, TJH
Uge 11
onsdag, 14-03-2018
18:30-21:00 Skolebestyrelsesmøde
Uge 14
tirsdag, 03-04-2018
14:15-16:45 Skole-hjem samtaler forår 2018 5C
14:15-17:00 Skole-hjem samtaler forår 2018 5C
onsdag, 04-04-2018
07:45-16:45 Skole-hjem samtaler forår 2018 5C
17:00-18:00 Valgmøde 2018 - mød op, bliv inspireret, få indflydelse
torsdag, 05-04-2018
14:15-15:40 Samtaler 1.B april 2018. 2B
Uge 15
tirsdag, 10-04-2018
15:00-17:00 Samtaler 1.B april 2018. 2B
torsdag, 12-04-2018
14:15-15:40 Samtaler 1.B april 2018. 2B
Uge 16
tirsdag, 17-04-2018
15:00-16:00 Samtaler 1.B april 2018. 2B
15:30-18:00 Skolehjem 4b Forår 5B
torsdag, 19-04-2018
14:30-18:00 Skolehjem 4b Forår 5B JANBI, SUSAN
Uge 17
mandag, 23-04-2018
18:30-21:00 Skolebestyrelsesmøde
tirsdag, 24-04-2018
08:00-13:45 Cykelbane 7B MARBH
torsdag, 26-04-2018
08:00-13:45 Cykelbane 6A MIKKT
Uge 20
mandag, 14-05-2018
09:00-14:00 1.b på tur til Egeskov 2B LABM, RIKKJ
tirsdag, 15-05-2018
08:00-14:00 4 årg. N/T og Dansk tur til Odense zoo 5B, 5C
onsdag, 16-05-2018
08:00-14:00 4.c Egeskov tur 5C LOUIJ, MARGC
fredag, 18-05-2018
14:30-16:30 Majfest i SFO 1A, 2A, 3A, 4A, 5A BIANH, BIANK, KENNJ, TJH
Uge 21
onsdag, 23-05-2018
18:30-21:00 Skolebestyrelsesmøde
Uge 22
torsdag, 31-05-2018
18:00-21:00 Skolefest Fase 2 5A, 5B, 5C, 6A, 6B, 6C, 6A, 7B, 7C
Uge 23
onsdag, 06-06-2018
16:00-18:00 Musik Awards 4.c 5C LOUIJ
Uge 25
tirsdag, 19-06-2018
17:30-20:00 Skolebestyrelsesmøde
torsdag, 21-06-2018
08:30- Tur afgang Davinde 5B JANBI, SUSAN
fredag, 22-06-2018
-12:00 Ankomst fra tur Davinde 5B JANBI, SUSAN
10:00-23:55 3 klasse farvel tur med sfo 4A BIANH, BIANK, KENNJ, TJH
17:00-23:55 teltovernatning i sfo 3A BIANH, BIANK, KENNJ, TJH
lørdag, 23-06-2018
10:00-23:55 3 klasse farvel tur med sfo 4A BIANH, BIANK, KENNJ, TJH
søndag, 24-06-2018
10:00-23:55 3 klasse farvel tur med sfo 4A BIANH, BIANK, KENNJ, TJH
Uge 26
mandag, 25-06-2018
17:00-20:00 Sommerfest i Aunslev 1A, 3A, 4A, 5A, 6A, 6A AFE, BIANH, BIANK, BIRGB, CHARH, GIT, KENNJ, KITTA, LISBB, MIKKT, STINH, TJH
fredag, 29-06-2018
- Sidste skoledag 0A, 0B, 1A, 1B, 1C, 2A, 2B, 2C, 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 4C, 5A, 5B, 5C, 6A, 6B, 6C, 6A, 7B, 7C, 8B, 8C, 8D, 9B, 9C, 9D, 9X, 9Y